<oembed><version>1.0</version><provider_name>St&#xE5;lprofil</provider_name><provider_url>https://www.stalprofil.se/en/</provider_url><author_name>stalprofil</author_name><author_url>https://www.stalprofil.se/en/author/stalprofil/</author_url><title>SP 6000/SR-EW120(i) in Byggvarubed&#xF6;mningen</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="7WydqN1xTU"&gt;&lt;a href="https://www.stalprofil.se/en/2023/12/07/sp-6000-sr-ew120i-in-byggvarubedomningen/"&gt;SP 6000/SR-EW120(i) in Byggvarubed&#xF6;mningen&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.stalprofil.se/en/2023/12/07/sp-6000-sr-ew120i-in-byggvarubedomningen/embed/#?secret=7WydqN1xTU" width="600" height="338" title="&#x201C;SP 6000/SR-EW120(i) in Byggvarubed&#xF6;mningen&#x201D; &#x2014; St&#xE5;lprofil" data-secret="7WydqN1xTU" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;